Doba odeslání se prodlužuje o dva týdny, obrazy se budou fotit. ;) Děkuji za pochopení, Veru.

Reference

Pro mě je Mandala nástroj k mojí práci a je to velká pomoc v tom prostoru. Když se ladím na srdce a na úspěch tak ona se pro mě stává živouRoztočí tu energii a pošle jí dal do světa. S úžasem zjišťuju, že ke mně přišla s krásným načasováním, když jsem na ni byla připravená. Děkuju ještě jednou a na stotisíckrát protože energeticky prostě funguje!

Lenka Sobková, Průvodkyně na cestě ke zdraví

 

Veronika je úžasný človek a skutočný odborník na to čo robí. Na naše stretnutia som sa vždy tešila už niekoľko dní vopred. Prechod na GA4, s ktorým mi pomáhala, bol pre mňa nevyhnutným zlom a nechcela som ním strácať čas. Už po prvom stretnutí s Veru som bola z GA4 nadšená a tešila som sa, čo všetko si budem môcť nastaviť. Všetko mi vždy krásne vysvetlila a prakticky ukázala. Spoluprácu s ňou odporúčam viac než všetkými desiatimi!

Natália Trubanová, Digital marketing specialist v IPSOS S.R.L.

 

Máme za sebou s Veronikou první konzultaci a už teď vím, že nebyla poslední. Velice přínosné informace, kterými mi odpověděla na vše, co jsem potřebovala a hromada tipů navíc, co ještě můžu pro e-shop udělat. SEO, technické nastavení eshopu, Heureka, Google Analytics. Už teď se těším na další online setkání.

Lenka Ulovcová, Virtuální asistentka, copywriter

 

Už první konzultace s Verčou mi přinesla neskutečnou úlevu. Ve světě podnikatelky - úplné začátečnice jsem měla pocit, že musím připravit úplně všechno a nejlépe hned. Veru mi s lehkostí vysvětlila priority a spoustu (v mých očích) nepřekonatelných problémů poslala zatím k ledu. Díky tomu cítím, že mám konečně prostor soustředit se namísto spousty technikálií na kreativní stránku svého projektu. Možná to zní jako klišé, ale konečně mi ta práce přináší víc radosti než stresu. A všechno funguje!

Lenka Sobková, Průvodkyně na cestě ke zdraví

 

Verčiny služby moc ráda doporučuji dál! Srozumitelně a s úsměvem mi jakožto úplnému začátečníkovi vysvětlila vše ohledně Google Analytics, trpělivě odpovídala na dotazy a navrhla možná řešení pro naši firmu do budoucna. Verča je člověk na správném místě, je vidět, že jí její práce baví a byla radost s ní spolupracovat! :) Moc děkuji!

Terezka Bourová, Content Creator ve společnosti Green Cat

 

Verču jsem oslovila, protože můj web i e-shop po 12ti letech už opravdu potřebovali být lepe dohledatelné. Nechápu, jak jsem mohla fungovat bez GA a dobrého nastavení SEO! Vidět a vědět odkud zákaznici přichází a jaké kampaně jsou nejefektivnější je podle mě důležité pro každého, kdo nějak podniká. Verča vše vysvětlí, ukáže a v jejím podání to je vlastně i jednoduché. Při každé konzultaci citím, ze se k mému webu i e-shopu chová tak, jako by byl její vlastní. Navíc vidí i jiné souvislosti, detaily a má velký přesah. Cítím se s ní zkrátka dobrých rukách a vím že se mi dostává té nejlepší péče.

Argyro Leman, Holistická terapeutka těla, mysli a duše

 

Veru, moc díky za super strávený čas, krásně jsem si GA proklikala a oživila. Podala jsi to srozumitelně, zatím nejlíp, co mi kdo kdy něco o GA vysvětloval.

Petra Vicková, Copy Mentorka

 

Již 3. rokem intenzivně pracuji na svém online podnikání. Potřebovala jsem lépe vyhodnocovat svá data na Google Analytics. Na Veroniku jsem narazila na Facebooku zcela náhodou. Hned při první konzultaci jsme si „padly do oka“. Verča jde ihned k věci, vše učí velice přehledně, systematicky a srozumitelně. Za těch několik konzultací jsem se naučila mít ucelený přehled, jak GA funguje, jak mi může pomoci v mém podnikání a také jak přesně sledovat cestu mého zákazníka.  

Požádala jsem ji také o pomoc při nastavení mé FB reklamy. Přestože to umím sama, tak jsem si nebyla zcela jistá, že mám vše správně. Verča mě za 90 minut naučila, jak si lépe vytvořit okruhy uživatelů a přímo zacílit na návštěvníky mého webu. To, co se dělo po spuštění reklamy byl fakt fičák. S porovnáním s předchozím rokem, jsem dosáhla dvojnásobných výsledků!! Za to patří Verče velké díky. Co mě naučila, mělo u mě ihned finanční výsledky. Příště spustím i reklamu na Google Ads, kde jsem také dostala užitečné základy, jak na to.  Služby Veroniky vřele doporučuji, nakopne to vaše podnikání do výšin. ♥♥♥♥ 

Lenka Čermáková, Low carb expertka