O Veru

Jsem Veronika Lacinová, tvůrkyně krásných, zářivých a silných pro ženy, které jsou ready na změnu.

Jsem duší architekta, konstruktérka a inspirátorka, se širokým a velmi silným polem, které rozhýbe každou ztuhlost. Dokáži cílit poměrně přesně i díky svému daru pravdy, který mi umožňuje "vyhmátnout" a pojmenovat konkrétní "zatuhlost", na kterou je potřeba se zaměřit.

" Tvořím energetické zářiče a hýbače pro ženy, které na sobě pracují, jsou připravené a chtějí změnu. "

Mandaly přinášejí harmonii a rovnováhu, ne vychýlení do extrému, které sama moc dobře znám. Nicméně, čím víc na sobě pracuji, tím víc se dostávám do svého středu. Jsem daleko citlivější, intuitivnější i empatičtější.

Velkou část svého života jsem se pohybovala v extrémech - černá nebo bílá, láska nebo nenávist a nebyla jsem schopná vnímat další odstíny, o to víc to pro mě bylo důležité. Kdysi jsem své temné období sepsala i do knihy, což pro mě bylo velmi terapeutické a zároveň to byl odrazový můstek.

" Začala jsem se na svět dívat jinou optikou, začala jsem na sobě pracovat a začala vnímat první výsledky. "

I proto věřím v posílení několika S ... Sebelásky, Sebevědomí, Sebehodnoty, Sebejistoty a Sebedůvěry a nejsou to pro mne jen pouhá slova. Jsou za tím činy, mnohá uvědomění, také čas a spousta vděčnosti a pokory.

Jinak rozhodně nejsem nějaká "rozlítaná" cácorka s hlavou v oblacích, naopak jsem velmi analytická, systematická a racionálně založená žena. Je to již deset let, co jsem vybudovala eShop a značku LACASPORT, miluju marketing, strategie a věnuji se reklamě. Jediné "švihlé" na mě je můj smysl pro humor, ale jak bych já řekla "jsem prostě vtipná". ;)

" Dokáže mi udělat radost krásná kytice, i krásně vytvořený přehled v Google Analytics. "

Snoubím v sobě zdánlivé protipóly, které tvoří harmonický celek, ve kterém se cítím šťastná a naplněná. Věřím, že to dokáži promítnout i do svých mandal, které jsou díky tomu jedinečné.

veronika_lacinova_mandala_bordo4    veronika_lacinova_mandala_yellow4